Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Żarowska Izba Historyczna oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu zapraszają wszystkich do uczestnictwa w

I Żarowskim Spotkaniu Miłośników Motoryzacji.

Impreza odbędzie się w niedzielę 7 sierpnia 2016 r. na parkingu przy Targowisku Miejskim w Żarowie w godzinach 10:00-18:00.

W programie m.in. wystawa pojazdów, konkursy z nagrodami dla uczestników (Najgłośniejszy Wydech, Najładniejsza Felga, Najładniejszy Klasyk Spotkania, Show&Shine – pojazd który robi "największa robotę" – ogólny wygląd, silnik, wnętrze), konkurs rzutu oponą na odległość i in., pokazy straży pożarnej, szkoła nauki jazdy, oraz parada ulicami miasta.

Organizatorzy zapraszają właścicieli pojazdów zabytkowych, kolekcjonerskich, unikalnych, specjalnych, sportowych, tuningowych i militarnych do przyjazdu i zaprezentowania swojej motoryzacyjnej perełki. Liczba miejsc otwartych i zadaszonych ograniczona (zgłoszonych już ponad 100 pojazdów). Wszyscy chętni do zaprezentowania własnego pojazdu mogą dokonywać zgłoszenia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (trzeba podać imię i nazwisko, miejscowość oraz podstawowe informacje dotyczące pojazdu lub foto).


Oficjalny plakat imprezyPrzygotował : Matthias, źródło : www.izba.centrum.zarow.pl