Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej i Regał Pamięci

mają 5 lat

 

 

Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zapraszają tradycyjnie na podsumowanie roku 2021 w Bibliotece Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej.

 

 


Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów
Adres: ul. Piastowska 10, Żarów
Data: 10 lutego 2022
Czas: 18.00

 

 

 

podsumowanie2021

 

 

 

Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zapraszają na 18. spotkanie przy Regale Pamięci w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Żarów, które realizowane jest w ramach projektu: Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej.
Podczas 18. spotkania Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl dokonają podsumowania działalności projektu, który od 2017 roku oparty jest na idei archiwistyki społecznej, przedstawią Regał Pamięci w liczbach, zaprezentują najważniejsze archiwalia sprowadzone do Żarowa w ubiegłym roku, podziękują darczyńcom i sponsorom za wsparcie projektu oraz podsumują inną działalność animacyjną.
W związku z powyższym Fundacja Inicjatywa B, Stowarzyszenie Labiryntarium.pl oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów zapraszają miłośników lokalnej historii, darczyńców i sponsorów na spotkanie podsumowujące rok 2021.

 

 

Podczas wydarzenia obowiązują aktualne zasady sanitarno-epidemiologiczne.

 

 

 


Organizator: Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl. Partner: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów. Druk materiałów reklamowych: Agencja Reklamowa GEOSPACE.