Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na naszym fanpage'u na Facebook'u, ogłosiliśmy konkurs z nagrodami, który ma za zadanie Pozyskanie nowych fanów dla naszej strony.


Nagrody
Żeby sprawa była jasna od początku, zaczynamy od nagród. W naszym konkursie mamy dwie jednakowe nagrody. Nagrody te, to albumy przedstawiające ponad 80 przedwojennych kart pocztowych, z miejscowościami dzisiejszej gminy Żarów, autorstwa Z.Malickiego i M.Wąsowskiego p.t. "Wspomnienia o naszym Żarowie". Uwaga! Książki te pochodzą z naszej biblioteki labiryntariackiej, nie są nowe, ale w dobrym stanie - szczegóły dotyczące tej publikacji znajdziesz tu : kliknij link


Jeśli chcesz wygrać jedną z w/w nagród czytaj dalej, jeśli takie nagrody nie interesują Cię opuść to wydarzenie.

Co należy zrobić, aby wygrać nagrodę w naszym konkursie? Na pewno odrobinkę trzeba się napracować - na szczęście tylko klikając myszką ;)

Zasady udziału :
1. Kliknij "Dołącz", aby dołączyć do bieżącego wydarzenia (konkursu) - tak stworzy się lista nazwisk osób biorących udział w konkursie. Tylko nazwiska na liście osób biorących udział w wydarzeniu mogą wygrać nagrody.
2. Udostępnij wydarzenie na swoim profilu jako publiczne (kliknij "Udostępnij" pod listą osób, które wezmą udział, następnie w nowo otwartym oknie kliknij w dolnej jego części "Znajomi" i zaznacz "Publiczne", dopiero teraz kliknij niebieskie pole "Udostępnij wydarzenie")
3. Zachęć i przekonaj w dowolny sposób znajomych, WYŁĄCZNIE ze swojej listy znajomych, aby wsparli Cię w walce o nagrodę i polubili profil labiryntarium.pl, oraz potwierdzili ten fakt wpisując słowo "zrobione" w komentarzu udostępnionego na Twojej stronie wydarzenia (w ten sposób zliczymy polubienia za Twoim pośrednictwem). 
4. Dwie osoby, które zachęcą największą liczbę osób, otrzymają wspomniane wyżej nagrody. Jeśli zdarzy się, że trzy lub więcej osób zachęci taką samą liczbę osób, wygrają te dwie, których znajomi wcześniej opublikują komentarz "zrobione" w wydarzeniu opublikowanym na profilu osoby zachęcającej do polubienia labiryntarium.pl

Regulamin :
1. Konkurs rozpoczyna się 28-11-2013 o godz. 22.00 i trwa do 08-12-2013 do godz.22.00 i jest przeznaczony wyłącznie dla fanów, którzy lubili nasz profil labirytarium.pl w dniu rozpoczęcia konkursu, czyli 28-11-2013 o godz. 21.00 (231 osób)
2. Ewentualne polecenia nowych fanów, którzy dołączyli do profilu labiryntarium.pl po godz. 21.01 dnia 28-11-2013, nie będą brane pod uwagę w konkursie.
3. Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Labiryntarium.pl z Żarowa za pośrednictwem fanpage'a w serwisie Facebook, i to ono jest za konkurs i nagrody odpowiedzialne.
4. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.

Niech wygrają najlepsi, uczciwie. Życzymy powodzenia.