Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zdobyliśmy kolejny zestaw zdjęć od zupełnie innej osoby. Te zdjęcia robione są naprawdę z bliska, ba, nawet z wnętrza zamku. Dzięki tym zdjęciom sporo się wyjaśniło co do lokalizacji samolotu wewnątrz obiektu. Ale zacznijmy od początku.

Podkreślam, że wciąż nie znamy oficjalnego stanowiska co do przeznaczenia obiektu, a wszystkie informacje pochodzą z drugiej ręki, przez co nie muszą być w stu procentach prawdziwe. Wersja o umiejscowieniu samolotu w restauracji została obalona. Jednak nie wyklucza to powstania w obiekcie (w niższych piętrach) restauracji, lub przynajmniej baru. Nowa wersja "mówi" o sali konferencyjnej, gdzie nad głowami uczestników zainstalowany będzie samolot. Teraz troszkę o samolocie. Bez wątpienia jest to radzieckiej produkcji AN2 Antonow, potocznie zwany Antkiem. Największy kiedykolwiek produkowany dwupłatowiec. Jego wymiary to : rozpiętość skrzydeł 18,18 m, długość 12,40 m i wysokość 4,10 m... Całkiem sporo. W dalszej części zobaczysz jak "zawieszono go na podciągach na poddaszu, które jak widać z zewnątrz ma naprawdę spore rozmiary. Cóż, zapraszamy do obejrzenia nowego zestawu zdjęć i do dyskusji na naszym fanpejdżu.

Poprzedni (pierwszy) zestaw zdjęć opublikowaliđmy TUTAJ.

 

Akcja trwa...


Antonow AN2 w pełnej krasie (źródło : www.airplane-pictures.net)

an2


Jeszcze na naczepie, żeby się tylko linki nie pomieszały...


Chyba dobrze


OK, i do góry


Skrzydła, mimo że wielkie, w siedem osób da się


Nie, nie, na poddasze podniesie dźwig


Skrzydeł dwupłatowiec ma trochę ;)


Sala konferencyjna (?) na poddaszu zamku, samolot posadzony na podciągach kilka metrów ponad posadzką


Jeszcze odrobinę widać lotniczą szachownicę i numer samolotu


Filmik kilkusekundowy nagrany podczas wciągania skrzydła na poddasze link YouTube


W dalszym ciągu prosimy świadków o udostępnianie zdjęć lub filmików z tego wydarzenia. Mile widziane są również wszelkie informacje dotyczące przeznaczenia obiektu...


 


Poszukiwał i przygotował : Matthias