Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

kronika godlo

 

 

Wydarzenia istotne dla społeczności gminy Żarów w styczniu 2017 roku. Jeśli uważasz, że jakieś wydarzenie powinno znaleźć się w Kronice Żarowskiej XXI wieku a nie ma go tutaj, napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego, lub bezpośrednio na adres : biuro(at)labiryntarium.pl... Możliwe jest dodanie max. 1 fotografii do wydarzenia.

 


poniedziałek, 9 stycznia 2017 :

IV Edycja „Sportowych indywidualności gminy Żarów". Po raz czwarty gmina była organizatorem sportowego plebiscytu na „Sportową indywidualność gminy Żarów”. Za wybitne osiągnięcia sportowe odznaczeni zostali zawodnicy w kategoriach :


zawodowiec junior - Patryk Klimala (piłka nożna), zawodnik amator junior - Martyna i Szymon Janaszek (pływanie), zawodnik amator senior - Ireneusza Pękała (siatkówka), zawodnik amator senior - Grzegorza Reda (rajdy samochodowe), nagroda specjalna „Zasłużony dla żarowskiego sportu” - Katarzyna Klimowicz prezes PCO w Żarowie.

Nagrody specjalne i tytuły „Przyjaciela Roku” przyznał również Tomasz Pietrzyk zastępca dyrektora żarowskiego Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Pierwszy z nich powędrował do firmy Electrolux Poland za wspieranie imprez i przedsięwzięć organizowanych przez GCKiS, zwłaszcza turnieju Electrolux Cup. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Miłosz Laskowski. Drugi honorowy tytuł otrzymała Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park” za zaangażowanie, współorganizację i wsparcie finansowe Żarowskich Biegów Strefowych.