Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Mustang Race 2013 Warszawa - Praga


 

Co to jest Mustang Race?

 


 

To wyróżniająca się impreza motoryzacyjna nie tylko na polskiej arenie. Mustang Klub Polska rozpoczął swoją działalność w lipcu 2008 roku, jako forum dla miłośników tego kultowego auta. Niecałe cztery lata później, w ramach plebiscytu organizowanego przez Auto Świat, klub mianowany został Najlepszym Fanklubem Motoryzacyjnym w Polsce . Pierwsza edycja Mustang Race miała miejsce w 2011 roku, w kolejnym roku przyłączyli się fani z Czech, a w bieżącym, 2013 roku udział wzięły załogi z Czech, Niemiec i Białorusi...

Mustang Race, to długa po horyzont kolumna zabytkowych i najnowszych Mustangów przejeżdżających całą Polskę. Mustang Race zdaje się być jedną z największych imprez lifestylowo-motoryzacyjnych w Polsce, osiągając z roku na rok rangę międzynarodową.To piękny sposób zaprezentowania szerszej publiczności legendy amerykańskiej motoryzacji, ale przede wszystkim świetna zabawa dla publiczności, także tej, która nie interesuje się motoryzacją.

Mustang Race 2013 to 50 załóg, oraz 1000 km do przejechania w Polsce i Czechach. My spotkaliśmy uczestników w Kudowie Zdroju, podczas ósmego przystanku na trasie rajdu 15.08.2013 r.. W przeciwieństwie do poprzedniego roku tym razem nie było niestety oficjalnej prezentacji. Porozmawiać z kierowcami i obejrzeć auta można było przed hotelem w którym stacjonowały załogi. Niemniej jednak było na co popatrzeć.


Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

foto i przygotowanie : Matthias