Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniu 1 czerwca 2018 roku, o godzinie 16.30 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Żarów,

odbyło się kolejne, trzynaste już czwartkowe spotkanie przy "Regale Pamięci".

Przypominamy, że w związku z wakacjami nastąpi przerwa w naszych spotkaniach. O terminach kolejnych spotkań powiadomimy juz po wakacjach.


 

 

spotkanie13

 

 

 

Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zapraszając na szóste spotkanie przy "Regale Pamięci" w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Żarów, realizowane w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów, zachęca do dyskusji na temat archiwaliów dotyczących Gminy Żarów. Oczywiście mile widziane są pamiątki, które macie w swoich kolekcjach, albumach etc.

Spotkania przy "Regale Pamięci", który powstał na potrzebę projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów, mają na celu promocję archiwizowanych materiałów oraz pozyskanie nowej wiedzy historycznej o terenie Gminy Żarów i okolic. Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich teraźniejszych i byłych mieszkańców Gminy Żarów, którzy zechcą podzielić się swoją wiedzą lub pamiątkami. W miłej atmosferze, przy kawie lub herbacie - posłuchamy Państwa wspomnień, zeskanujemy przyniesione materiały utrwalając je w formie cyfrowej w celach późniejszej publikacji, poszukamy odpowiedzi na zadane pytania, wspólnie postaramy się zbudować świadomość... Dlatego, jeśli w Twoich szufladach lub albumach rodzinnych, znajdują się jakiekolwiek pamiątki dot. przewodniego tematu spotkania, przyjdź i podziel się swoją wiedzą, która jest bardzo wartościowa dla lokalnej wspólnoty!

 

 

Regał Pamięci, który powstał w ramach projektu "Biblioteka Dziedzictwa Kulturowego i Historycznego Gminy Żarów" w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Żarów

 

 

 


Przygotował : Matthias